پیگیر رسیدگی کمیسیون انرژی به فروش رایگان گاز به ترکیه خواهیم بود

پیگیر رسیدگی کمیسیون انرژی به فروش رایگان گاز به ترکیه خواهیم بود
بازدید 151 زمان 2017/06/02 کد خبر 7575

پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، «حسن بهرام‌نیا» رئیس کمیته نفت و گاز کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی ، …


پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، «حسن بهرام‌نیا» رئیس کمیته نفت و گاز کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی ، درباره فروش گاز مجانی به ترکیه گفت:‌ از کانال‌های گوناگون پیگیر این مسئله هستیم و هنوز به نتیجه قطعی در این باره نرسیده‌ایم.

وی اضافه کرد:‌ من خود،‌ هفته پیش پیشنهاد کردم که رسیدگی به موضوع فروش گاز رایگان به ترکیه در دستور کار کمیسیون انرژی قرار گیرد، اما در دستور هفته بعد قرار نگرفت، البته پیگیر خواهیم بود که کمیسیون،‌ این مسئله را در دستور کار خود بگنجاند.

به گزارش فارس، «بیژن زنگنه» وزیر نفت هفته گذشته در جمع خبرنگاران درباره جریمه ۱٫۹ میلیارد دلاری ایران در فروش گاز به ترکیه گفت: هم‌اکنون به‌ازای صادرات گاز به ترکیه بر اساس آنچه داوری اعلام کرده، پولی دریافت نمی‌کنیم، این به‌معنای جریمه نیست.

این در حالی‌است که وی اواخر سال گذشته در گفت‌وگو با روابط عمومی وزارت نفت، تصریح کرده بود: «مقدار جریمه ایران بین ١٣ تا ١٥ درصد است و رقم زیادی نیست که البته این رقم محرمانه است».

منبع : پایداری ملی


خبر های مشابه پیگیر رسیدگی کمیسیون انرژی به فروش رایگان گاز به ترکیه خواهیم بود

خبر مشابه وجود ندارد

آخرین اخبار و مقالات