مبادلات بانک‌های اماراتی و قطری تعلیق شد

مبادلات بانک‌های اماراتی و قطری تعلیق شد
بازدید 82 زمان 2017/06/06 کد خبر 7664

پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، بر اساس گزارش خبرگزاری رویترز چند بانک مصری همکاری خود را با بانک‌ها …


پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، بر اساس گزارش خبرگزاری رویترز چند بانک مصری همکاری خود را با بانک‌ها و موسسات مالی قطر را متوقف کرده‌اند.

این خبرگزاری به نقل از چند مدیر عالی رتبه بانکی در امارات گفته است نقل و انتقال پول به دستور “مدیریت این بانک‌ها” به حالت تعلیق درآمده است.

بر همین اساس بعضی بانک‌های اماراتی در ابتدا از دریافت ریال قطر هم خودداری کرده بودند اما بانک مرکزی امارات از بانک‌ها خواسته ریال قطر را بپیذیرند.

کشورهای بحرین، عربستان، مصر و امارات و چند کشور عربی دیگر امروز دوشنبه در اقدامی هماهنگ قطع روابط دیپلماتیک خود با قطر را اعلام کردند و در پی آن پروازهای شرکت های هواپیمایی مصر، امارات و عربستان با قطر به حالت تعلیق درآمد.

روابط قطر با همسایگانش از ماه پیش رو به وخامت رفت. این وخامت روابط پس از آن آغاز شد که خبرگزاری رسمی قطر اظهارات “شیخ تمیم بن حمد” امیر قطر را درباره موضع این کشور در قبال ایران را منتشر کرد، اگر چه این خبرگزاری بعدا اعلام کرد که مورد حمله هکرها قرار گرفته است.

منبع : پایداری ملی


خبر های مشابه مبادلات بانک‌های اماراتی و قطری تعلیق شد

خبر مشابه وجود ندارد

آخرین اخبار و مقالات