پنس: ایران در حال بی‌ثبات کردن منطقه است

پنس: ایران در حال بی‌ثبات کردن منطقه است
بازدید 115 زمان 2017/06/06 کد خبر 7670

پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، «مایک پنس» معاون «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا طی سخنرانی در مراسم جوایز رهبری …


پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، «مایک پنس» معاون «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا طی سخنرانی در مراسم جوایز رهبری برجسته ۲۰۱۷ شورای آتلانتیک، مدعی شد که ایران در حال بی‌ثبات کردن منطقه است.

وی سپس توضیح داد که در پی حمله اخیر تروریستی در لندن که در نتیجه آن ۷ نفر کشته و دهها نفر دیگر زخمی شدند، ناتو می‌بایست «متحد باشد و محکم مقابل تروریسم بایستد».

پنس تصریح کرد: «دشمنان ما به دنبال ایجاد تفرقه در بین ما هستند و می‌خواهند ما را شکست دهند اما ائتلاف ما با تهدیدات بزرگتری روبرو است و ما بعنوان هم‌پیمان، قوی‌تر و ایمن‌تر و متحدتر ظاهر می‌شویم و با اطمینان و ایمان می‌گویم که سرطان تروریسم را از سطح زمین دور می‌کنیم و این کار را به کمک یکدیگر انجام می‌دهیم».

پنس اعلام کرد که تحت ریاست‌جمهوری ترامپ، آمریکا متعهد می‌شود که همچنان به ایجاد و تقویت پیوستگی میان واشنگتن و کشورهای اروپایی در جهت تأمین منافع نسل‌های آینده ادامه دهد.

معاون ترامپ ضمن انتقاد از روسیه و ایران گفت که مسکو تلاش می‌کند تا با توسل به زور مرزهای بین‌المللی از نو ترسیم کند و ایران نیز تلاش می‌کند که منطقه را بی‌ثبات کند و جهان از زمان سقوط کمونیسم در حدود یک چهارم قرن پیش تاکنون، خطرناک‌تر شده است.

وی سپس ادامه داد: «این مسئله باید زنگ هشداری برای همه ما باشد و می‌بایست ارتش خود را برای محافظت از شهروندانی که به کنسرت می‌روند یا به تماشای ماراتن می‌روند برای قدم زنی شبانه بیرون می‌روند، مستقر کنیم».

منبع : پایداری ملی


خبر های مشابه پنس: ایران در حال بی‌ثبات کردن منطقه است

خبر مشابه وجود ندارد

آخرین اخبار و مقالات