ملت ایران تا نابودی جنایتکاران تکفیری از پای نمی‌نشیند

ملت ایران تا نابودی جنایتکاران تکفیری از پای نمی‌نشیند
بازدید 182 زمان 2017/06/09 کد خبر 7775

پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، بیانیه آیت الله العظمی ناصر مکارم شیرازی که در پی جنایت اخیر گروه‌های …


پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، بیانیه آیت الله العظمی ناصر مکارم شیرازی که در پی جنایت اخیر گروه‌های تکفیری در به شهادت رساندن جمعی از مردم بیگناه از سوی دفتر این مرجع تقلید منتشر شده به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جنایتی که دَدمنشانِ خون‌آشامِ تکفیری در روز چهارشنبه در دو نقطه از کشور ما انجام دادند را شدیدآ محکوم می‌کنیم؛ نه تنها ما بلکه همه دنیا آن را محکوم کردند و به بازماندگان این شهدا تسلیت عرض می‌کنیم و بهبودی حال مجروحین را از خدا مسألت داریم.

حقیقت این است که در طول تاریخ جنایت‌کاران کثیف‌تر و بی‌رحم‌تر و بی‌هدف‌تر از گروه تکفیری‌ها و از جمله داعش سراغ نداریم.

اسلحه به دست می‌گیرند یا جلیقه انفجاری به خود می‌بندند، افراد بی‌گناهی را می‌کشند و خودشان هم به دَرَک واصل می‌شوند.

آنها چه هدفی را دنبال می‌کنند؟ آیا با کشتن چند نفر یا تخریب چند ساختمان موفق می‌شوند زمام حکومت کشوری را به دست گیرند؟ یا گروه عظیمی را بترسانند؟ یا انتقام خون کشته‌های کثیفی که در میدان جنگ داده‌اند را از بیگناهان و کودکان بگیرند؟ واقعآ چه هدفی را دنبال می‌کنند؟

بهترین چیزی که درباره آنها می‌توان گفت، این است که آنها دیوانگانی هستند که تشنه خون بی‌گناهان‌اند و هدفی جز این ندارند.

آیا آنها می‌توانند با این حرکت مذبوحانه از یک ملت انقلابی که هشت سال در میدان یکی از سخت‌ترین جنگ‌ها درخشیده و پایمردی کرده زهر چشم بگیرند.

نهایت ساده لوحی است که گمان کنیم که آنها بدون محرکانی دست به این کارها می‌زنند، پشت سر آنها جنایت‌کاران دیگری هستند که پایگاه اصلی تکفیر را کعبه آمال خود قرار داده و با دادن پول و سلاح به آنها برای این‌گونه جنایات آنها را آماده می‌کنند.

به یقین ملت ما مصمم‌تر از پیش برای مبارزه با آنها وارد کار خواهد شد تا ریشه این گروه جنایتکار کثیف کنده نشود از پای نخواهد نشست.

ما همواره در خط اول مبارزه با این تروریست‌ها بوده‌ایم و همچنان باقی خواهیم ماند، هر چند رئیس جمهور آمریکا برای دوشیدن گروهی از دولتمردان عرب ما را در خط اول حمایت از تروریست بداند.
یقین داریم خودشان می‌دانند که دروغ می‌گویند ولی برای کسب آن درآمدهای کثیف این راه را بهترین راه برگزیده‌اند که عامل اصلی را تبرئه کنند و مخالفان واقعی را متهم سازند.

همه باید بیدار باشیم، دست به دست هم دهیم و دربرابر این توطئه‌ها بایستیم.

ان نصرالله قریب

منبع : پایداری ملی


خبر های مشابه ملت ایران تا نابودی جنایتکاران تکفیری از پای نمی‌نشیند

خبر مشابه وجود ندارد

آخرین اخبار و مقالات