ترامپ درباره اقدام تروریستی تهران با سعودی‌ها گفتگو کرده‌ بود

ترامپ درباره اقدام تروریستی تهران با سعودی‌ها گفتگو کرده‌ بود
بازدید 100 زمان 2017/06/12 کد خبر 7867

پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، حسین امیرعبداللهیان مشاور ریاست مجلس شورای اسلامی در حاشیه مراسم بزرگداشت شهدای ترور …


پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، حسین امیرعبداللهیان مشاور ریاست مجلس شورای اسلامی در حاشیه مراسم بزرگداشت شهدای ترور مجلس و حرم مطهر در جمع خبرنگاران درباره دست‌های پشت پرده اقدام تروریستی تهران گفت: باید منتظر اظهار نظر دستگاه‌های امنیتی و اعلام نظر کارشناسی آن‌ها درباره اقدام تروریستی مجلس و حرم مطهر باشیم.
 
وی افزود: اخباری وجود دارد که نشان می‌دهد در سفر ترامپ به منطقه گفتگویی‌هایی در این رابطه با سعودی‌ها انجام شده است، عوامل افراطی در آمریکا هم در پشت پرده این حادثه می‌توانند نقش داشته باشند.
 
دستیار رییس مجلس در امور بین الملل ادامه داد: علاوه بر این آقای عادل الجبیر و محمدبن سلمان وزیر دفاع عربستان که اخیرا تهدید کرده بود که ناامنی را به داخل ایران خواهیم کشاند باید در مقابل این اتفاقات پاسخگو باشند.
 
وی ادامه داد: نکته مهمی که در این رابطه وجود دارد این است که تفاوتی بین داعش و گروهک منافقین در دهه شصت وجود ندارد و هردوی آن‌ها ایران را هدف قرار داده‌اند و ما باید با وحدت و همدلی از امنیت ملی در عالی‌ترین سطح مراقبت کنیم.
 
امیر عبداللهیان همچنین در پاسخ به سوالی درباره عملکرد نهادهای امنیتی در مدیریت حادثه فوق اظهار داشت: دستگاه‌های امنیتی ما خیلی به موقع وارد شدند و در کمتر از سه دقیقه نهادهای امنیتی که باید واکنش‌های سریع نسبت به این حوادث داشته باشند، واکنش نشان دادند که این قابل تقدیر است.
 
مشاور ریاست مجلس در پایان با اشاره به حضور مردم مراسم تشییع شهدا گفت: با توجه به وضعیت خاصی که ساختمان مراجعات عمومی مجلس دارد و یک محیط پیچیده برای کسانی است که بخواهد یک عنصر ضد امنیتی را تعقیب کنند، اقدام خوبی صورت گرفت و جا دارد از حضور پرشور مردم در مراسم تشییع نیز تشکر کنیم که نتیجه این حضور کمک به ارتقای امنیت ملی خواهد بود.

منبع : پایداری ملی


خبر های مشابه ترامپ درباره اقدام تروریستی تهران با سعودی‌ها گفتگو کرده‌ بود

خبر مشابه وجود ندارد

آخرین اخبار و مقالات