نخستین همایش ملی پدافند غیر عامل در گیلان

نخستین همایش ملی پدافند غیر عامل در گیلان
بازدید 870 زمان 2017/06/14 کد خبر 7932

پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعامل، صبح امروزجلسه  شورای پدافند غیر عامل به ریاست فرماندار آستارا در سالن اجتماعات این شهرستان برگزار …


پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعامل، صبح امروزجلسه  شورای پدافند غیر عامل به ریاست فرماندار آستارا در سالن اجتماعات این شهرستان برگزار شد.
دکتر رنجکش با اشاره به اهمیت آموزش مردم در حوزه  پدافند غیر عامل گفت: با توجه به این که نقش مردم در پدافند غیر عامل، نقشی حیاتی و بسیار مهم است، اگر بتوان مردم را در این طرح مشارکت داد، می توان نتیجه  بهتر و بیشتری گرفت و صد البته با آموزش های لازم می توان به انسجام مردم در برخورد منطقی با خطرات پیش رو اهتمام ورزید.

نخستین همایش ملی پدافند غیر عامل در گیلان
فرماندار آستارا همچنین گفت: پس از تصویب در شورای پدافند کشور و استان، اولین همایش ملی  پدافند غیر عامل استان گیلان با رویکرد مردم محور در آذر ماه امسال و به میزبانی بندر آستارا برگزار خواهد شد.
شناسایی تهدیداتی که مردم را نشانه می گیرند و چگونگی  استفاده از نیرهای مردمی جهت کاهش این تهدید ها، سرمایه های مردمی و فصل مشترک بین این دو و آسیب پذیری آن سرمایه ها، تهدیدات مردم محور،  برنامه ریزی جهت مقابله با کمبود منابع ملی و طبیعی همچون آب و دیگر منابع و…از جمله مباحثی بود که در این جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
منبع : پایداری ملی


خبر های مشابه نخستین همایش ملی پدافند غیر عامل در گیلان

خبر مشابه وجود ندارد

آخرین اخبار و مقالات