لحاظ ملاحظات حقوقی و امنیتی حمله موشکی سپاه به مواضع تروریست‌ها /تأمین امنیت منطقه در صدر برنامه های ایران است

لحاظ ملاحظات حقوقی و امنیتی حمله موشکی سپاه به مواضع تروریست‌ها /تأمین امنیت منطقه در صدر برنامه های ایران است
بازدید 106 زمان 2017/06/20 کد خبر 8174

پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، شهباز حسن پور بیگلری با اشاره به حمله موشکی ایران به مقر تروریست …


پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، شهباز حسن پور بیگلری با اشاره به حمله موشکی ایران به مقر تروریست های تکفیری در دیرالزور سوریه گفت: بعد از وقوع حادثه تروریستی در تهران بود که سپاه پاسداران هشدار جدی به تروریست ها و حامیان آنها داد اما ظاهرا جدی نگرفتند و در نهایت نیز انتقام خون شهدای ترور تهران را در مواضع تروریست ها در سوریه گرفتیم.

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی در ادامه پاسخ سپاه به تروریست های داعش را نمادی از اقتدار ملی دانست و افزود: اقدامی که از سوی سپاه صورت گرفت نه تنها برای تأمین امنیت کشورمان بلکه برای تأمین امنیت منطقه بود.

وی ادامه داد: جمهوری اسلامی همواره عزم جدی برای مبارزه با تروریسم داشت و در این مسیر در موارد ضروری حتی از حمله نظامی استفاده خواهد کرد چنانچه حمله موشکی دو روز گذشته سپاه صرفا گوشه ای از توان نظامی کشورمان بود.

حسن پور بیگلری همچنین تصریح کرد: کشورهای منطقه باید متوجه خیرخواهی جمهوری اسلامی برای تأمین امنیت منطقه باشند و بدانند استفاده از موشک صرفا برای تأمین امنیت داخلی کشور و امنیت منطقه بوده است از این رو باید به توان امنیتی کشورمان اتکا کنند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: تأمین امنیت منطقه در صدر برنامه های جمهوری اسلامی قرار دارد لذا کشورهای منطقه باید در سایه امنیتی که جمهوری اسلامی برای آنها به ارمغان آورده است احساس آرامش کنند.

منبع : پایداری ملی


خبر های مشابه لحاظ ملاحظات حقوقی و امنیتی حمله موشکی سپاه به مواضع تروریست‌ها /تأمین امنیت منطقه در صدر برنامه های ایران است

خبر مشابه وجود ندارد

آخرین اخبار و مقالات