پاسخ سرلشکر باقري دربارۀ احتمال تکرار حمله به داعش

پاسخ سرلشکر باقري دربارۀ احتمال تکرار حمله به داعش
بازدید 117 زمان 2017/06/26 کد خبر 8306

پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، سردار سرلشکر محمد باقري در پاسخ به سؤال خبرنگار شبکه العالم مبني بر …


پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، سردار سرلشکر محمد باقري در پاسخ به سؤال خبرنگار شبکه العالم مبني بر احتمال تکرار حمله موشکي به مواضع داعش در سوريه گفت: تصميم درباره حملات نظامي آينده به تروريستها، به شرايط بستگي دارد.

سردار باقري افزود: از ابتداي پيدايش اين تروريستها، جمهوري اسلامي ايران از طريق کمکهاي مستشاري و هر کمکي که امکان پذير بوده، به مبارزان با تروريسم کمک کرده است.

وي خاطرنشان کرد: در اين مورد خاص به دليل اقدامي که در تهران شد، مرکز تروريستها در ديرالروز مورد هدف قرار گرفت؛ و از اين به بعد هم چنانچه خطايي از جانب تروريستها و حاميانشان صورت بگيرد با پاسخ شديد مواجه خواهند شد.

سردار باقري تأکيد کرد: حاميان تروريستها از اين حادثه به قدر کافي پيام را دريافت کردند، و اميدوارم که خطاي ديگري مرتکب نشوند.

رئيس ستاد کل نيروهاي مسلح با اشاره به برگزاري راهپيمايي روز جهاني قدس در سراسر کشور با آرامش کامل و در امنيت کامل، گفت: اين امر حاصل فهم و درک و آگاهي عميق ملت ايران است که آرامش و امنيت براي اين کشور ضروري است، و از جانب ديگر در سايه تلاش تمامي مرزداران کشور و نيروهاي مسلح که مرزهاي زميني و دريايي و هوايي را مراقبت مي کنند و نيروهاي امنيتي و انتظامي و بسيج قهرمان، همه اينها دست به دست هم دادند که اين راهپيمايي به خوبي و در آرامش برگزار شود.

وي تأکيد کرد: همانطور که مقام معظم رهبري فرمودند، روز قدس نماد اسلام و نماد مبارزه با استکبار جهاني است، اينکه ملت ايران در ۹۰۰ شهر با اين شور و حال در اين راهپيمايي بزرگ شرکت مي کنند، نشان دهنده وحدت و انسجام و يکپارچکي ملت ايران در مبارزه با صهيونيسم است.

سردار باقري افزود: در ساير کشورهاي اسلامي هم تا جايي که مردم بتوانند و حکومتها مانع آنها نشوند مانند مردم ايران در راهپيمايي شرکت مي کنند که اين امر هم يک پيام وحدت براي جهان اسلام دارد، و هم پيامي براي دشمنان و حاميان تروريستها و صهيونيستها، که جهان اسلام از حقوق خودش نمي گذرد و به طور يکپارچه و منسجم با تمام قوا براي احقاق حقوق مستضعفين و مسلمانها حرکت مي کند. صهيونيستها در اين منطقه جاي پايي نخواهند داشت و رو به اضمحلال هستند و اين قطعي است و اين انسجام و اراده اين امر را هر روز در جهان نشان مي دهد.

منبع : پایداری ملی


خبر های مشابه پاسخ سرلشکر باقري دربارۀ احتمال تکرار حمله به داعش

خبر مشابه وجود ندارد

آخرین اخبار و مقالات