نیروی انتظامی به دنبال مقابله با جنگ نرم دشمن است

نیروی انتظامی به دنبال مقابله با جنگ نرم دشمن است
بازدید 110 زمان 2017/06/27 کد خبر 8332

پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، سعید منتظر المهدی عصر یکشنبه در دیدار با فرمانده نیروی انتظامی استان اردبیل …


پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، سعید منتظر المهدی عصر یکشنبه در دیدار با فرمانده نیروی انتظامی استان اردبیل تصریح کرد: بیش از سه دهه از فرمول بنی قدرت نرم سپری شده و این قدرت از آن کسانی است که با عملیات‌ تغییر اذهان افراد آنها را در سیطره خود قرار می‌دهند.

وی افزود: بر همین اساس کارکنان ناجا می‌بایست با کسب علوم انتظامی اهتمام جدی برای آموختن علوم فرهنگی و روانشناسی داشته باشند.

معاون اجتماعی ناجا تأکید کرد: در عصر حاضر، قدرت از آن کسی است که بتواند اقناع فکری را در مسیر اهداف و آرمان‌های خود به کار گیرد.

منتظر المهدی با تأکید به اینکه جوامع بشری درگیر جنگ شناختی هستند، متذکر شد: ما در جامعه‌ای زندگی می‌کنیم که نسل آن علاوه بر استفاده از تکنولوژی نوین از قدرت نرم سخن می‌گوید.

وی افزود: کار مجموعه پلیس در چنین شرایطی حساس و تعیین کننده بوده و پلیس انتظامی به دنبال این است که شور و نشاط اجتماعی را افزایش داده و فضای جامعه را سرشار از احساس امنیت و آرامش کند.

معاون اجتماعی ناجا با اشاره به آسیب‌های اجتماعی پیش روی جامعه اضافه کرد: از جمله آموزش مهارت نه گفتن به فرزندان از اصلی ترین وظایف والدین است.

منتظر المهدی تأکید کرد: تاب‌آوری در مقابل آسیب مانند نهالی است که پس از خمیدگی در برابر طوفان دوباره به حالت اولیه خود بازمی‌گردد و لازم است این تاب‌آوری با آموزش‌های صحیح حاصل شود.

در این جلسه فرمانده انتظامی استان اردبیل نیز تفکر کارکنان پلیس اردبیل را تفکری اجتماعی، فرهنگی و منطقی دانست و متذکر شد: یکی از اهداف اقدامات فرهنگی و اجتماعی پلیس، رهنمون سازی جامعه به سمت جامعه‌ای آرمانی با اندیشه‌های ناب ایرانی، اسلامی است.

منبع : پایداری ملی


خبر های مشابه نیروی انتظامی به دنبال مقابله با جنگ نرم دشمن است

خبر مشابه وجود ندارد

آخرین اخبار و مقالات