پرداخت نقدی به ایران منجر به شکاف بین مقامات نظامی پنتاگون و دولت اوباما شده است

پرداخت نقدی به ایران منجر به شکاف بین مقامات نظامی پنتاگون و دولت اوباما شده است
بازدید 63 زمان 2016/09/29 کد خبر 839

پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، پایگاه خبری «ورلد تریبون» نوشت: وزیر دفاع آمریکا  و رئیس ستاد مشترک ارتش …


پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، پایگاه خبری «ورلد تریبون» نوشت: وزیر دفاع آمریکا  و رئیس ستاد مشترک ارتش در کنفرانسی مطبوعاتی اعلام کردند که دولت اوباما درمورد پرداخت نقدی به ایران هیچ مشورتی با مقامات ارشد نظامی و پنتاگون نداشته است.

«اشتون کارتر» در جلسه «خدمات نیروهای مسلح آمریکا» در پاسخ به سوال «تدکروز» نماینده جمهوریخواه مجلس نمایندگان درباره پرداخت نقدی پول به ایران تصریح  کرد که من از جزئیات این اقدام دولت اطلاع ندارم، این اقدام دولت عملی کاملا سیاسی است و بهتر است برای دریافت پاسخ به دولت مراجعه کنید.

«جوزف دانفورد» رئیس ستاد مشترک ارتش نیز دراین جلسه اظهار داشت:  صریح بگویم من هیچ اطلاعی از این توافق دولت آمریکا با ایران ندارم؛ تصمیم دولت برای پرداخت نقدی به ایران تصمیمی نادرست است و عواقب بدی خواهد داشت.

این سخنان مقامات ارشد وزارت دفاع و نیروهای مسلح آمریکا در حالی است که وزارت خارجه آمریکا پیش از این اعلام کرده بود که درباره پرداخت نقدی به ایران با کلیه اجزای دولت مشورت شده است.

براساس این گزارش سخنان «اشتون کارتر» و«جوزف دانفورد» نشانگر اختلاف بین اوباما و مقامات نظامی پنتاگون است.

منبع : پایداری ملی


خبر های مشابه پرداخت نقدی به ایران منجر به شکاف بین مقامات نظامی پنتاگون و دولت اوباما شده است

خبر مشابه وجود ندارد

آخرین اخبار و مقالات