لاریجانی دستورات لازم را برای ارتقای امنیت مجلس ابلاغ کرد

لاریجانی دستورات لازم را برای ارتقای امنیت مجلس ابلاغ کرد
بازدید 68 زمان 2017/07/03 کد خبر 8482

پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، ولی‌الله نانواکناری در توضیح آخرین اقدامات مجلس برای ارتقای امنیت مجلس بعد از …


پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، ولی‌الله نانواکناری در توضیح آخرین اقدامات مجلس برای ارتقای امنیت مجلس بعد از حادثه تروریستی گفت: بعد از حادثه تروریستی، رئیس مجلس به کمیسیون امنیت ملی ماموریت تهیه گزارشی برای راهکارهای ارتقای امنیت داخلی را داد. در همین راستا نیز کمیسیون جلساتی با حضور مسئولان در رده های امنیتی سپاه، ناجا و وزارت اطلاعات برگزار و جمع بندی نظرات آنها را به رئیس مجلس ارائه کرد.

وی افزود: این گزارش را رئیس مجلس به مسئولان در رده های مختلفی ابلاغ کرد تا اقدامات مربوطه انجام شود. قرار است براساس این گزارش مسئولان امنیتی طرح های خود را برای ارتقای امنیت مجلس ارائه دهند تا اقدامات لازم ناظر به آن انجام شود.

نانوا کناری گفت که در حال حاضر این کار از کمیسیون امنیت ملی منفک شده است و هیئت رئیسه ماموریت انجام این اقدامات را دارد. هرگونه اقدام فعلی و تغییر و تحولات در مجلس تا زمان اجرای دستورات امنیتی موقتی است.

منبع : پایداری ملی


خبر های مشابه لاریجانی دستورات لازم را برای ارتقای امنیت مجلس ابلاغ کرد

خبر مشابه وجود ندارد

آخرین اخبار و مقالات