احتمال حمله سایبری در جریان انتخابات پارلمانی آلمان

احتمال حمله سایبری در جریان انتخابات پارلمانی آلمان
بازدید 125 زمان 2017/07/06 کد خبر 8582

پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، وزیر کشور آلمان از احتمال تاثیر حملات سایبری بر انتخابات پارلمانی سراسری فدرال …


پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، وزیر کشور آلمان از احتمال تاثیر حملات سایبری بر انتخابات پارلمانی سراسری فدرال آلمان در دوم مهر امسال خبر داد.
 
وزیر کشور آلمان امروز در کنفرانسی مطبوعاتی در برلین گفت: احتمال تاثیر حملات سایبری بر انتخابات پارلمانی سراسری فدرال آلمان در دوم مهر امسال وجود دارد.
 
وی افزود: در حال حاضر ما در آلمان حدود ششصد و هشتاد فقره از این مخاطرات داشتیم که تاکنون هرگز چنین آماری را در گذشته، ثبت نکرده بودیم.
 
وزیر کشور آلمان با بیان این که نفوذ و تاثیرگذاری احتمالی بر انتخابات (ریاست جمهوری) آمریکا و نیز تلاش برای تاثیرگذاری بر انتخابات فرانسه را شاهد بوده ایم
 
افزود: به نظر می رسد شدت و حساسیت مناقشات با برگزاری انتخابات و البته از طریق چپها و راستها یا به واسطه خارجی ها در قالبهای مجازی و اینترنتی و یا در حتی در خیابانها افزایش یابد. بنابراین لازم است با این شرایط مقابله کنیم.
 

منبع : پایداری ملی


خبر های مشابه احتمال حمله سایبری در جریان انتخابات پارلمانی آلمان

خبر مشابه وجود ندارد

آخرین اخبار و مقالات