ابرقدرت‌های جهانی به دنبال از بین بردن توان ایران در فناوری‌ هسته‌ای هستند

ابرقدرت‌های جهانی به دنبال از بین بردن توان ایران در فناوری‌ هسته‌ای هستند
بازدید 90 زمان 2017/07/08 کد خبر 8602

پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، معاون بسیج و امور استانها عصر امروز در دومین گردهمایی رزمندگان تبلیغات تیپ‌های …


پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، معاون بسیج و امور استانها عصر امروز در دومین گردهمایی رزمندگان تبلیغات تیپ‌های قمر بنی هاشم و بقیة الله که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا برگزار شد، با اشاره به ۸ سال دفاع مقدس، اظهار داشت: ارزش‌های دفاع مقدس بخشی از ارزش‌های اجتماعی در جامعه اسلامی محسوب می‌شوند که در مقطع زمانی خاصی به عنوان ارزش مطرح شده و حال با گذشت زمان، اهمیت حفظ آن‌ها مسئله‌ای اجتماعی و فرهنگی است.

وی با اشاره به فعالیت بیش از ۲۰۰ شبکه فارسی زبان علیه جمهوری اسلامی ایران، افزود: این امر نشان دهنده اهمیت نظام اسلامی در تأثیر گفت‌وگوی انقلابی در جهان است اما باید برای مقابله با این تهاجم اقدامات اساسی انجام شود.

این مقام مسئول با بیان اینکه تقویت تولید داخلی و رسیدن به اقتصاد مقاومتی در قوی کردن کشور موثر است، گفت: از دیگر راه‌های قوی کردن کشور، پیشرفت علمی کشور است، امروز اگر دیپلمات های کشور در برابر شش قدرت جهان با آمادگی حاضر می‌شوند به دلیل در دست داشتن علم پیشرفته است.

وی با بیان اینکه داشتن روحیه انقلابی از دیگر راه‌های قوی‌سازی کشور است، بیان کرد: تا پیش از حمله به مقر داعش حتی دشمنان هم به قدرت موشکی ایران ایمان کامل نداشتند اما بعد از آن ماجرا یقین پیدا کردند که ایران در زمینه مسائل امنیتی خود هرگز با کشور دیگری مسامحه نمی‌کند.

حیدری با بیان اینکه ابرقدرت‌های جهانی به دنبال از بین بردن توان ایران در بخش فناوری‌های هسته‌ای و نانوتکنولوژی هستند، افزود: آنها نمی‌خواهند نظامی با تفکرات اسلامی و انقلابی عضو باشگاه هسته‌ای جهانی باشد.

وی با بیان اینکه کشور ایران جزء ۸ کشور عضو باشگاه هسته‌ای جهان است، تصریح کرد: در شرایطی که توان سایبری یکی از مهمترین مؤلفه‌های قدرت در جهان محسوب می‌شود، ایران جزو چهار کشور برتر در این زمینه است اما دشمنان قصد دارند این توان را از بین ببرند.

معاون بسیج و امور استانها سازمان پدافند غیرعامل کشور با تأکید بر اینکه ایران جزو چهار قدرت برتر IT در جهان و در زمره برترین کشورهای جهان در حوزه فناوری‌های نانو است اما دشمنان قصد دارند تا با تبلیغات سوء رسانه‌ای این توانمندی را از بین ببرند، اظهار داشت: یکی از مهم‌ترین اهداف تهاجم فرهنگی و اطلاعاتی دشمن، اعتقادات و باورهای اسلامی مردم است، زیرا این اعتقادات مهمترین رکن در پیروزی انقلاب و دوران دفاع مقدس بوده است.

منبع : پایداری ملی


خبر های مشابه ابرقدرت‌های جهانی به دنبال از بین بردن توان ایران در فناوری‌ هسته‌ای هستند

خبر مشابه وجود ندارد

آخرین اخبار و مقالات