دشمنان قبل از آنکه به مرزهای ما برسند نابود خواهند شد

دشمنان قبل از آنکه به مرزهای ما برسند نابود خواهند شد
بازدید 96 زمان 2017/07/09 کد خبر 8674

پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، سردار سرتیپ  “علی اکبر پورجمشیدیان” معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب …


پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، سردار سرتیپ  “علی اکبر پورجمشیدیان” معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درباره آخرین وضعیت امنیت مرزها اظهار داشت: ما هم در مرزهای کشورمان و در مناطق جنوب شرق، شمال غرب، غرب و شمال شرق با حضور همه نیروهای مسلح و خصوصا با حضور برادرانمان در نیروی زمینی سپاه یک حضور مقتدرانه داریم.

وی افزود: امنیت قابل قبول و پایداری ایجاد شده و مرزهای ما امن ترین مرزهای منطقه است . این امنیت پایدار به برکت نقش آفرینی نیروهای مسلح و نیروی زمینی سپاه است.

سردار پورجمشیدیان یادآور شد: دشمنان قبل از آنکه به مرزهای ما برسند نابود خواهند شد و دشمنان جرات و جسارت اینکه خود را به مرزها برسانند ندارند.

وی درباره میزان موفقیت نیروی زمینی سپاه در عملیات های ضد تروریستی گفت: عملیات بسیار موفقی را رزمندگان نیروی زمینی سپاه در شمال غرب و غرب و جنوب شرق کشور انجام دادند که موجب نابودی اشرار شده بود.

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه با اشاره به عملیات اخیر نیروی زمینی سپاه در قصرقند، تاکید کرد: تیمی به سرکردگی جلادی مثل جلیل قنبرزهی که از اشرار منطقه جنوب شرق بود، برنامه های مفصلی برای ایجاد ناامنی در کشور داشت و این گروه تروریستی ده ها هزار انواع مهمات، وارد کشور کرده بود که به برکت حضور مقتدرانه نیروی زمینی سپاه در منطقه «قصر قند» نابود شدند. این اقدامات حاکی از حضور مقتدرانه نیروی زمینی سپاه و بسیجیان و پاسداران در مرزهاست.

وی با اشاره به توانمندی نیروی زمینی سپاه گفت: در خارج از مرزها نیز نیروی زمینی سپاه در راه دفاع از حرم نقش مستشاری موثری دارد و همه این اقدامات مقتدرانه به برکت پیروی از مسیر شهدا و پاسداشت مقام شامخ شهیدان است.

منبع : پایداری ملی


خبر های مشابه دشمنان قبل از آنکه به مرزهای ما برسند نابود خواهند شد

خبر مشابه وجود ندارد

آخرین اخبار و مقالات