تقویت همکاری پلیس ایران و اینترپل

تقویت همکاری پلیس ایران و اینترپل
بازدید 122 زمان 2017/07/10 کد خبر 8702

پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، این نشست که با حضور روسای پلیس‌های تخصصی ناجا و فرمانده ناجا در …


پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، این نشست که با حضور روسای پلیس‌های تخصصی ناجا و فرمانده ناجا در حال برگزاری است به سابقه عضویت ۹۰ ساله پلیس ایران در سازمان اینترپل اشاره دارد.

به گزارش پایداری ملی، سردار حسین اشتری رئیس پلیس کشور با اعلام جدیت پلیس ایران برای مقابله با جرایم سازمان یافته در حوزه مواد مخدر، تروریسم و پولشویی از تداوم همکاری‌های پلیس‌های تخصصی ایران با سازمان اینترپل خبر داد.

«یورگن اشتاک» دبیر کل سازمان اینترپل نیز با اشاره به برگزاری نشست کالکان ۲۰۱۷ در ایران، گفت: برگزاری این نشست، نشان از همکاری بسیار مطلوب و مناسب پلیس ایران با اینترپل است؛ این نشست باعث تقویت پلیس مرزی، دریایی، هوایی و دسترسی به تمامی اطلاعات شده است.

وی بر تقویت و استحکام همکاری بین پلیس ایران و اینترپل در مقابله با گروه‌های سازمان یافته از جمله مواد مخدر، جرایم سایبری و مبارزه با تروریست تأکید کرد و توجه ویژه به جرایم سایبری و فضای اینترنت را خواستار شد.

اشتاک از اجازه ایران برای دسترسی به سامانه مرزی (ماین) تشکر کرد و گفت: در آینده‌ای نزدیک نسخه جدید تری از این تکنولوژی به نام «فاین» در اختیار ایران قرار خواهد گرفت.

منبع : پایداری ملی


خبر های مشابه تقویت همکاری پلیس ایران و اینترپل

خبر مشابه وجود ندارد

آخرین اخبار و مقالات