فضای مجازی یکی از بسترهای تهاجم فرهنگی است

فضای مجازی یکی از بسترهای تهاجم فرهنگی است
بازدید 67 زمان 2016/09/29 کد خبر 875

پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، عبدالمحمد جرجانی عصر دیروز شنبه در یادواره شهدای مدافع حرم و ۷۰۰ شهید …


پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، عبدالمحمد جرجانی عصر دیروز شنبه در یادواره شهدای مدافع حرم و ۷۰۰ شهید دانش آموز که با حضور مسئولان در دبیرستان دخترانه فرزانگان برگزار شد، اظهار کرد: شهدا با نثار خون و جان خود آرامش و امنیت را برای ما به ارمغان آوردند و دانش آموزان به عنوان آینده سازان کشور باید میراث داران خوبی برای شهدا باشند.

وی افزود: در دوران جنگ تحمیلی، ما نه تنها با عراق بلکه با بسیاری از کشورهای غربی در حال جنگ بودیم. اکنون نیز این جنگ به شکل های دیگری ادامه دارد.

سرپرست اداره آموزش و پرورش دزفول تصریح کرد: دشمن به این نتیجه رسیده که با موشک و سلاح نمی تواند ملت ایران را شکست دهد بنابراین تهاجم فرهنگی را در دستور کار قرار داده است.

جرجانی با اشاره به گسترش استفاده از فضای مجازی افزود: فضای مجازی باید کنترل شود چرا که تمام مشکلات ما امروزه مربوط به فرهنگ است، دشمن تهاجم فرهنگی همه جانبه ای را علیه باورها و اعتقادات دینی و فرهنگ جوانان کشور آغاز کرده و یکی از بسترهای تهاجم فرهنگی، فضای مجازی است.

وی با تاکید بر رعایت حجاب و پوشش از سوی دانش آموزان، عنوان کرد: دختران جوان ما نباید عزت خود را به منافع ارزان بفروشند، از سویی رعایت حجاب توصیه شهدا بوده، چرا که حفظ حجاب سد محکمی در برابر تهاجم فرهنگی است.

سرپرست اداره آموزش و پرورش دزفول در پایان، دانش آموزان را آینده سازان کشور خواند و از آنها تقاضا کرد با تحصیل و مقابله با توطئه های دشمن آینده خوبی را برای ملت ایران اسلامی بسازند.

به گزارش مهر، پخش نماهنگ با موضوع دفاع مقدس، شعرخوانی و قرائت دل نوشته ای برای شهید مدافع حرم سید «مجتبی ابوالقاسمی» از بخش های دیگر این مراسم بود.

در سال تحصیلی جدید ۶۳ هزار و۴۴۰ دانش آموز در قالب ۳۷۵ آموزشگاه در شهرستان دزفول مشغول به تحصیل خواهند بود.

منبع : پایداری ملی


خبر های مشابه فضای مجازی یکی از بسترهای تهاجم فرهنگی است

خبر مشابه وجود ندارد

آخرین اخبار و مقالات