تمرین مشترک دریایی ناوهای نیروی دریایی روسیه و ایران برگزار شد

تمرین مشترک دریایی ناوهای نیروی دریایی روسیه و ایران برگزار شد
بازدید 103 زمان 2017/07/15 کد خبر 8850

پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، ناوگروه نیروی دریایی روسیه پس از حضور ۳ روزه در ایران به عنوان …


پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، ناوگروه نیروی دریایی روسیه پس از حضور ۳ روزه در ایران به عنوان آخرین برنامه خود به انجام تمرین مشترک دریایی به همراه ناوهای ایرانی در دریایی خزر پرداخت.

بر اساس این گزارش،‌ در این تمرین مشترک ناوهای کلاس پیکان نیروی دریایی ارتش کشورمان در کنار ناو روسی به انجام تمرین مشترک پرداختند.

پنجمین ناوگروه نیروی دریایی روسیه در راستای تحکیم روابط دوستانه و تعامل توسعه دریایی بین کشورهای حاشیه دریای خزر روز پنجشنبه در بندر انزلی پهلو گرفت.

ناوگروه روسی مخاچ قلعه به فرماندهی ناخدا دیمیتری اوف در زمان حضور خود در ایران، حضور در گلزار شهدا، دیدار با امیر ناخدایکم احمدرضا باقری فرمانده نیروی دریایی منطقه چهارم شمال کشور، دیدار با فرماندار بندرانزلی، بازدید از کاخ‌موزه انزلی و ادای احترام به شهدای این شهر را در برنامه‌های خود داشت.

ناوگروه روسیه برای پنجمین بار به ایران سفر کرده و پیش‌ازاین نیز ناوگروه‌های روسی در سال‌های ۸۶، ۹۳، ۹۴ و ۹۵ به بندرانزلی آمده بودند.

منبع : پایداری ملی


خبر های مشابه تمرین مشترک دریایی ناوهای نیروی دریایی روسیه و ایران برگزار شد

خبر مشابه وجود ندارد

آخرین اخبار و مقالات