پاسخ یاوه‌گویی مقامات آمریکایی را در میدان‌های عمل می‌دهیم

پاسخ یاوه‌گویی مقامات آمریکایی را در میدان‌های عمل می‌دهیم
بازدید 106 زمان 2017/07/16 کد خبر 8882

پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، سردار سید مسعود جزایری سخنگوی ارشد نیروهای مسلح با اشاره به سخنان اخیر …


پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، سردار سید مسعود جزایری سخنگوی ارشد نیروهای مسلح با اشاره به سخنان اخیر مقامات آمریکایی اظهار داشت: آن‌ها به‌شکل کودکانه‌ای هر از گاهی آرزوهای خود را در مورد ایران تکرار می‌کنند، این در حالی است که جمهوری اسلامی ایران در چارچوب اهداف و سیاست‌های تعریف‌شده خود، بیرون راندن بیگانگان از منطقه را به‌طور مستمر ادامه می‌دهد و در پیمودن این راه مقدس کمترین تردیدی ندارد.

وی افزود: رؤیاهای مضحک آمریکایی‌ها در مورد سرنگونی جمهوری اسلامی ایران، غیر از هذیان‌های آشفته چیز دیگری به حساب نمی‌آید و ما از اینکه آنها این‌گونه خود را مشغول کرده‌اند، هیچ نگرانی نداریم.

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح با اشاره به اظهارات اخیر مقامات آمریکایی مبنی بر سرنگونی نظام جمهوری اسلامی گفت: پاسخ یاوه‌گویی مقامات آمریکایی را در میدان‌های عمل می‌دهیم.

سردار جزایری در ادامه تأکید کرد: کشوری که به مردم و جامعه انقلابی و رشدیافته خود متکی است، تحت تأثیر بوق‌های تبلیغاتی و عملیات روانی و یا توپ و تانک دشمن قرار نمی‌گیرد.

وی در قسمت دیگری از سخنانش، در مورد تحریم‌های جدید آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران گفت: برنامه‌هایی داریم که خسارت آن برای آمریکا از فراوانی زیادی برخوردار است.


منبع : پایداری ملی


خبر های مشابه پاسخ یاوه‌گویی مقامات آمریکایی را در میدان‌های عمل می‌دهیم

خبر مشابه وجود ندارد

آخرین اخبار و مقالات