۱۶ نهاد و فرد ایرانی مشمول تحریم‌های جدید آمریکا خواهند شد

۱۶ نهاد و فرد ایرانی مشمول تحریم‌های جدید آمریکا خواهند شد
بازدید 439 زمان 2017/07/19 کد خبر 8958

پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، پس از آنکه رسانه‌های آمریکا اعلام کردند دولت این کشور قصد اعلام تحریم‌های …


پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، پس از آنکه رسانه‌های آمریکا اعلام کردند دولت این کشور قصد اعلام تحریم‌های جدید غیرهسته‌ای علیه ایران دارد، منابع خبری خبر داده‌اند ۱۶ شرکت و فرد ایرانی مشمول تحریم‌های جدید خواهند شد. 

مقام‌های آمریکایی در گفت‌وگو با رسانه‌ها اعلام کردند انتظار می‌رود دولت ترامپ ۱۶ نهاد و فرد ایرانی را هدف تحریم‌های جدید قرار دهد. پایگاه واشنگتن‌فری‌بیکن نوشته ۷ نهاد ایرانی و ۵ فرد، به اتهام حمایت از بخش نظامی و سازمان‌های قضایی ایران و چهار نهاد دیگر به بهانه حمایت از بخش تدارکات نظامی و برنامه موشکی ایران، تحریم خواهند شد. 

«رکس تیلرسون» وزیر خارجه آمریکا، بامداد امروز- سه‌شنبه- با صدور بیانیه‌ای، پایبندی ایران به توافق هسته‌ای را تایید کرد.

با این حال، تیلرسون گفت که دولت آمریکا برای اجرای سفت و سخت‌تر این توافق فشار می‌آورد و تحریم‌های تازه‌ای را به ادعای آنچه «حمایت ایران از تروریسم» خواند، بر این کشور اعمال می‌کند.

تیلرسون به کنگره گفته است که «براساس اطلاعاتی که دولت آمریکا به آنها دسترسی دارد» ایران همچنان به شرایط برجام پایبند است.

منبع : پایداری ملی


خبر های مشابه ۱۶ نهاد و فرد ایرانی مشمول تحریم‌های جدید آمریکا خواهند شد

خبر مشابه وجود ندارد

آخرین اخبار و مقالات