تهدید کاخ سفید علیه ایران درباره جاسوسان آمریکایی

تهدید کاخ سفید علیه ایران درباره جاسوسان آمریکایی
بازدید 72 زمان 2017/07/22 کد خبر 9018

پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، به نقل از اسپوتنیک، کاخ سفید روز جمعه در ادامه ادعاهای پوچ و …


پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، به نقل از اسپوتنیک، کاخ سفید روز جمعه در ادامه ادعاهای پوچ و تهدید آمیز خود مدعی شد که در صورت عدم آزادی و بازگرداندن شهروندان آمریکایی محبوس در ایران به کشورشان، تهران با «تبعات جدی و جدیدی» روبرو خواهد شد.

دولت آمریکا عصر روز جمعه ادعا کرد: «رئیس جمهور آمریکا آماده است تا در صورت عدم آزادی و بازگرداندن شهروندان آمریکایی محبوس در ایران به کشورشان، تهران را با تبعات جدی و جدیدی روبرو سازد».

بنابر ادعای مقامات آمریکا، در صورت امتناع مقامات تهران از بازگرداندن تمام شهروندان آمریکایی محبوس در ایران به کشورشان، تدابیر و تمهیدات تنبیهی جدیدی علیه ایران بکار گرفته خواهد شد.

این در حالی است که واشنگتن مصرانه ادعا می کند که تمام شهروندان آمریکایی محبوس در ایران به دلایل ناعادلانه ای بازداشت و زندانی شده اند.

کاخ سفید در بیانیه خود آورده است که «دولت ایران نزدیک به چهل سال است که از زندانی کردن و گروگانگیری به مثابه ابزاری برای پیشبرد سیاست خود بهره گرفته است که مورد اخیر آن، محکوم ساختن یک آمریکایی چینی تبار با نام وانگ به ۱۰ سال زندان است».

گفتنی است که وانگ ۳۷ ساله و فارغ التحصیل رشته تاریخ در دانشگاه پرینستون آمریکا، به اتهام جاسوسی در ایران بازداشت و روانه زندان شد.

منبع : پایداری ملی


خبر های مشابه تهدید کاخ سفید علیه ایران درباره جاسوسان آمریکایی

خبر مشابه وجود ندارد

آخرین اخبار و مقالات