ستادکل نیروهای مسلح و پدافند غیرعامل پیشنهاداتشان درباره طرح مقابله با آمریکا را تقدیم کمیسیون امنیت ملی کردند

ستادکل نیروهای مسلح و پدافند غیرعامل پیشنهاداتشان درباره طرح مقابله با آمریکا را تقدیم کمیسیون امنیت ملی کردند
بازدید 104 زمان 2017/07/26 کد خبر 9140

پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، سیدحسین نقوی نماینده مردم ورامین و سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی …


پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، سیدحسین نقوی نماینده مردم ورامین و سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: طرح مقابله با اقدامات ماجراجویانه آمریکا با قید یک‌فوریت تقدیم صحن علنی مجلس شد و یک‌فوریت آن با بیش از ۹۲ درصد آرا به تصویب رسید.
وی افزود: بعد از تصویب فوریت، طرح مذکور برای بررسی جزئیات و تدوین نهایی به کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ارجاع شد، کمیسیون هم طبق قانون یک ماه فرصت دارد این طرح را مورد رسیدگی قرار دهد.
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در ادامه تصریح کرد: در جریان رسیدگی به طرح مقابله با اقدامات ماجراجویانه آمریکا در کمیسیون از همه نهادها، دستگاه‌ها و مسئولان ذی‌ربط دعوت می‌شود تا نظرات آنان را نیز برای پخته‌تر شدن طرح مذکور اخذ کنیم.
وی تصریح کرد: تاکنون ستادکل نیروهای مسلح و همچنین سازمان پدافند غیرعامل نظرات و پیشنهادات‌شان درباره طرح مقابله با اقدامات ماجراجویانه آمریکا را تقدیم کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس کردند.
نقوی متذکر شد: همه تلاش ما این است که طرحی مستحکم، قوی و با قابلیت اجرایی بالا به تصویب برسد تا جمهوری اسلامی ایران بتواند اقدام متقابل مناسبی در برابر رفتارهای کینه‌توزانه آمریکا انجام دهد، امیدواریم همه نمایندگان مجلس نظرات‌شان را به کمیسیون امنیت ملی ارائه بدهند، البته تاکنون برخی از نمایندگان مجلس پیشنهادات‌شان را تقدیم کمیسیون کردند.
وی در پایان گفت: اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی پارلمان از صبح فردا (چهارشنبه) برای انجام سفری ۳ روزه تا غروب روز جمعه هفته جاری برای بررسی مشکلات و مسائل استان آذربایجان غربی راهی این استان می‌شوند.

منبع : پایداری ملی


خبر های مشابه ستادکل نیروهای مسلح و پدافند غیرعامل پیشنهاداتشان درباره طرح مقابله با آمریکا را تقدیم کمیسیون امنیت ملی کردند

خبر مشابه وجود ندارد

آخرین اخبار و مقالات