رزمایش پدافند غیرعامل غذایی در ورامین اجرا می شود

رزمایش پدافند غیرعامل غذایی در ورامین اجرا می شود
بازدید 668 زمان 2016/09/29 کد خبر 917

پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعامل به نقل از روابط عمومی جهاد کشاورزی استان تهران، حسین رضا یوسفوند اظهار داشت:  کارگروه پدافندغیرعامل دربخش …


پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعامل به نقل از روابط عمومی جهاد کشاورزی استان تهران، حسین رضا یوسفوند اظهار داشت:  کارگروه پدافندغیرعامل دربخش امنیت غذایی برعهده سازمان جهادکشاورزی استان تهران است.
وی درخصوص فعالیت های این کارگروه گفت: درجلسات کارگروه پدافندغیرعامل دربخش امنیت غذایی، از تمام اعضای کارگروه دعوت به عمل آمد تا تحقیقات، تهدیدها و روش خنثی کردن این تهدیدات را برای هرکدام ازشاخه های غذایی که مربوط به منابع غذایی است، بررسی و تعریف کنند.
یوسفوند در خصوص دومین کارگروه پدافندغیرعامل دربخش امنیت غذایی گفت: در این جلسه اداره غله و دامپزشکی، تهدیدها و راهکارهای موردنیاز را در زیرمجموعه خود را ارائه کردند و کارهایی را که این کارگروه باید دراین مورد انجام دهد، مشخص شد.
وی افزود:این اطلاعات را ابتدابه پدافندغیرعامل کشور، سپس کارگروه وزارت کشاورزی واستانداری تهران انعکاس می دهیم تا بتوانیم یک پدافندغیرعامل واقعی برایش برنامه ریزی کنیم.
دبیرکارگروه پدافندغیرعامل درامنیت غذایی گفت: باتوجه به اینکه هفته پدافندغیرعامل از دوم آبان ماه آغاز می شود، رزمایشی را با همکاری دامپزشکی استان تهران در ورامین اجرا خواهیم کرد.
منبع : پایداری ملی


خبر های مشابه رزمایش پدافند غیرعامل غذایی در ورامین اجرا می شود

آخرین اخبار و مقالات