استاندار تهران: رسانه ها نقش مهمی در آشنایی مردم با پدافند غیرعامل دارند

استاندار تهران: رسانه ها نقش مهمی در آشنایی مردم با پدافند غیرعامل دارند
بازدید 632 زمان 2016/09/29 کد خبر 919

پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعامل، سیدحسین هاشمی عصر روز چهارشنبه در حاشیه سومین جلسه شورای پدافند غیرعامل استان تهران که در …


پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعامل، سیدحسین هاشمی عصر روز چهارشنبه در حاشیه سومین جلسه شورای پدافند غیرعامل استان تهران که در استانداری برگزار شد افزود: اطلاع رسانی به مردم و آگاه سازی شهروندان از وظایف، اهداف و کارکردهای پدافند غیرعامل بسیار مهم و قابل توجه است.
وی اظهار کرد: دراین میان صدا و سیما، نقش ویژه ای برای اطلاع رسانی دقیق و هدفمند به مردم از تاثیرات پدافند غیرعامل در زندگی دارد.
هاشمی در خصوص جلسه شورای پدافنر غیرعامل استان تهران نیز گفت: در این جلسه کمیته انرژی و آب به عنوان یکی از کمیته های مهم شورا، گزارشی از وضعیت پدافند غیرعامل در حوزه تحت ماموریت و تهدیدات و مشکلات پیش رو ارایه کرد.
استاندار تهران تصریح کرد: دراین جلسه مقرر شد تا بهمن ماه طرحی متناسب با واقعیت های استان تهران در بخش انرژی و آب تهیه و برای اجرا به دستگاه ها ابلاغ شود.
سومین جلسه شورای پدافند غیرعامل استان تهران با حضور استاندار و روسای کمیته های یازده گانه شورا و مدیران دستگاه های امنیتی، اجرایی و خدماتی استان برگزار شد.
منبع : پایداری ملی


خبر های مشابه استاندار تهران: رسانه ها نقش مهمی در آشنایی مردم با پدافند غیرعامل دارند

خبر مشابه وجود ندارد

آخرین اخبار و مقالات