عمده ترین هدف پدافند غیرعامل، ایمن سازی و کاهش آسیب پذیری زیرساخت ها است

عمده ترین هدف پدافند غیرعامل، ایمن سازی و کاهش آسیب پذیری زیرساخت ها است
بازدید 472 زمان 2017/07/30 کد خبر 9244

پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش خبرنگار پایداری ملی، حسن صفری معاون سیاسی، اجتماعی فرمانداری با اشاره به تحرکات دشمنان در …


پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش خبرنگار پایداری ملی، حسن صفری معاون سیاسی، اجتماعی فرمانداری با اشاره به تحرکات دشمنان در قالب حملات تروریستی در کشور ضمن تاکید بر هوشیاری در حفاظت از زیرساخت‌های حیاتی گفت: در حال حاضر عمده‌ترین هدف پدافند غیرعامل، ایمن‌سازی وکاهش آسیب‌پذیری زیرساخت‌های مورد نیاز مردم است تا بتدریج شرایطی را برای امنیت ایجاد نماید. این اقدامات مهم در اکثر کشورهای دنیا انجام شده و یا در حال اقدام است.

وی با اشاره به نقش موثر مردم در این امر افزود: در پدافند غیرعامل تمام نهادها، نیروها، سازمان‌ها و حتی مردم عادی می‌توانند نقش موثری ایفا نمایند لذا باید جایگاه آموزش به مردم را در پدافند غیرعامل جدی بگیریم و در این راستا با برنامه‌ریزی مناسب بکوشیم. زیرا پدافند غیرعامل فرایندی است که نتیجه آن ایجاد مقاومت کلی را افزایش اقتدار ملی است.

در این نشست بر روی مباحث جمع‌آوری زباله‌های شهری، تدابیر امنیتی پل‌های انزلی و غازیان و کنترل و مقابله با گیاه مهاجم سنبل آبی بحث و تبادل نظر بعمل آمد.

منبع : پایداری ملی


خبر های مشابه عمده ترین هدف پدافند غیرعامل، ایمن سازی و کاهش آسیب پذیری زیرساخت ها است

خبر مشابه وجود ندارد

آخرین اخبار و مقالات