تهدیدات دشمنان علیه کشور را باید به عنوان یک فرصت تلقی کرد

تهدیدات دشمنان علیه کشور را باید به عنوان یک فرصت تلقی کرد
بازدید 97 زمان 2017/08/01 کد خبر 9315

پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، احمد رضوانی در جلسه کمیته اشتغال بانوان شهرستان با اشاره به اهمیت توجه …


پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، احمد رضوانی در جلسه کمیته اشتغال بانوان شهرستان با اشاره به اهمیت توجه به امر تولید، اظهار کرد: اصل خانواده، فرهنگ مشارکت، استفاده از تکنولوژی و فناوری روز، استفاده از فرصت‌ها و خرد جمعی، از جمله عوامل مؤثر در ایجاد تولید و اشتغال پایدار در کشور است.

وی با اشاره به خشکسالی‌های اخیر و کمبود آب در اصفهان، افزود: تأمین آب شرب و کشاورزی مردم اصفهان، از جمله اولویت‌های مسؤولان است که با استفاده از تکنولوژی روز در آبیاری باید نسبت به صرفه‌جویی در مصرف آب، اقدام و از شرایط موجود به نحو مطلوب استفاده کرد.

فرماندار اصفهان بر اهمیت مشارکت بانوان در اشتغال‌زایی برای بهبودیافتگان خانم جویای کار، تأکید کرد و گفت: امروزه اعتیاد، پدیده‌ای خانمان‌سوز در جامعه است و خانواده‌ها بالأخص بانوان نباید فرزندان خود را از ابتلا به این پدیده شوم، مصون بدانند.

وی با بیان اینکه تولیدکنندگان همواره باید مسائل و موانعی را که در تولید با آن‌ها مواجه هستند را مطرح کنند، عنوان داشت: دستگاه‌های ذی‌مدخل باید تا حد امکان نسبت به همکاری با تولیدکنندگان و رفع مشکلات پیش روی آنان اقدام کنند.

رضوانی با بیان اینکه تهدیدات دشمنان علیه کشور را باید به عنوان یک فرصت تلقی کرد، ابراز امیدواری کرد: با برنامه‌ریزی دولت، حمایت‌های رهبر فرزانه انقلاب و همبستگی مسؤولان ۳ قوه بتوانیم از تحریم‌های دشمنان به بهترین نحو استفاده و در جهت رفع مشکلات مردم در ابعاد مختلف گام برداریم.

منبع : پایداری ملی


خبر های مشابه تهدیدات دشمنان علیه کشور را باید به عنوان یک فرصت تلقی کرد

خبر مشابه وجود ندارد

آخرین اخبار و مقالات