مسئولان یک صدا و متحد به آمریکا پاسخ محکم دهند

مسئولان یک صدا و متحد به آمریکا پاسخ محکم دهند
بازدید 101 زمان 2017/08/02 کد خبر 9339

پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، آیت الله صادق آملی لاریجانی در جلسه مسئولان عالی قضایی با اشاره به …


پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، آیت الله صادق آملی لاریجانی در جلسه مسئولان عالی قضایی با اشاره به اینکه آمریکایی‌ها پس از بحث برجام به نوعی آن را نقض کردند افزود: جدای از آن شاهدیم که آمریکایی‌ها روش‌های خصومت‌انگیز دیگری را هم پیش گرفته و در تحریم‌های ظالمانه‌شان پا را از آنچه معمول بوده است فراتر گذاشته‌اند و دایماً تحریم ها را توسعه می‌دهند. 

وی گفت: ظاهراً آنان از مقاومت مردم عزتمند ما در طول این سالیان دراز پند نگرفتند؛ در زمانی که جمهوری اسلامی ایران بزرگترین مشکلات اقتصادی، تسلیحاتی و نظامی داشت مردم ایستادگی کردند و در دوران دفاع مقدس با همه مشکلات در صحنه ایستادند. 

رئیس دستگاه قضا با اشاره به اینکه نظام جمهوری اسلامی ایران امروز قوی‌تر از هر زمان دیگر در منطقه می‌درخشد افزود: در این شرایط آمریکا و هیأت حاکمه این کشور به دنبال تهدید جمهوری اسلامی ایران و مردمش هستند و باید در این شرایط مسئولان ما پاسخ محکمی به آمریکایی ها بدهند که البته این طور هم هست.

آیت الله آملی لاریجانی گفت: امیدواریم بزودی عکس‌العمل‌هایی را از ناحیه مجلس و دولت در این خصوص شاهد باشیم و قوه‌قضاییه هم در این بخش تا حدی که به او مربوط باشد ورود می‌کند. 

وی با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی ایران به فشارهای آنها هیچ اعتنایی نخواهد کرد افزود: یکی از این فشارها، فشار بر دستگاه قضایی است به این ترتیب که به ما امر و نهی می کنند و از ما می خواهند که فلان کس را آزاد کنیم و یا اینکه فلان کس نباید محاکمه شود؛ شما چه کاره هستید که در امور داخلی کشور دخالت می کنید؟ 

رئیس قوه قضاییه تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران نظامی مستقل است و بر اساس قوانین خودش اداره می شود و تابع شانتاژهای بین المللی شما نخواهد بود. 

منبع : پایداری ملی


خبر های مشابه مسئولان یک صدا و متحد به آمریکا پاسخ محکم دهند

خبر مشابه وجود ندارد

آخرین اخبار و مقالات