وزارت اطلاعات ۲۷ عضو گروهک تروریستی داعش را دستگیر کرد

وزارت اطلاعات ۲۷ عضو گروهک تروریستی داعش را دستگیر کرد
بازدید 75 زمان 2017/08/08 کد خبر 9470

پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، وزارت اطلاعات طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد که ۲۷ نفر از عناصر گروهک تروریستی …


پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، وزارت اطلاعات طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد که ۲۷ نفر از عناصر گروهک تروریستی داعش را دستگیر کرده است.

در این اطلاعیه آمده است: تحت عنایات حضرت ولی‌عصر(عج) و همزمان با دهه مبارک کرامت و در آستانه تحلیف ریاست‌جمهوری اسلامی ایران، سربازان گمنام امام زمان(عج) موفق شدند یک گروه تروریستی وابسته به داعش را که قصد انجام اقدامات تروریستی در استان‌های عمقی و شهرهای مذهبی کشور داشت؛ طی سلسله عملیات ترکیبی اطلاعاتی شناسایی و قبل از هرگونه اقدام به‌همراه سلاح و مهمات بازداشت نمایند. بحمدالله در این عملیات که در تبادل اطلاعاتی با یکی از سرویس‌های منطقه اجرایی گردید؛ از این گروهک تروریستی تعدادی سلاح جنگی کشف و ضبط گردید.

در ادامه این اطلاعیه تأکید شده است: تروریست‌ها تلاش داشتند اقلام فوق را با اختفا در لوازم خانگی به کشور منتقل نمایند. در این خصوص ۱۰ نفر در مرکز هدایتی این گروه در آن سوی مرزها و ۱۷ نفر نیز در داخل کشور بازداشت شدند. شایان ذکر است مقرر بوده ۵ نفر از دستگیرشدگان عملیات داخل کشور را انجام داده و بقیه به‌عنوان عناصر تدارکاتی و پشتیبانی کننده گروه ایفای نقش نمایند.

منبع : پایداری ملی


خبر های مشابه وزارت اطلاعات ۲۷ عضو گروهک تروریستی داعش را دستگیر کرد

خبر مشابه وجود ندارد

آخرین اخبار و مقالات