جنگ ۳۳ روزه نشان داد که نابودی اسرائیل شعار نیست

جنگ ۳۳ روزه نشان داد که نابودی اسرائیل شعار نیست
بازدید 95 زمان 2017/08/11 کد خبر 9561

پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، علی طفیلی معاون تبلیغات دفتر حزب الله لبنان امروز در سخنرانی پیش خطبه …


پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، علی طفیلی معاون تبلیغات دفتر حزب الله لبنان امروز در سخنرانی پیش خطبه های نماز جمعه تهران با اشاره به جنگ ۳۳ روزه میان حزب الله لبنان و رژیم صهیونیستی اظهار کرد: این جنگ، جنگی بین‌المللی بود و کشورهای عربی با پشتیبانی مالی و تأمین اسلحه‌های پیشرفته در برابر ملتی وارد جنگ شدند که اساس سرمایه‌اش، اعتماد راسخ و استقامت واضح به حقانیت راه خود بود و با کمک‌های بی‌دریغ کشور عزیز ایران توانست در برابر همه این ها ایستادگی کند و به پیروزی دست یابد.

وی افزود: این استواری ملت لبنان باعث شد که سیاست‌های استعماری آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی، شکست واضح و برگشت‌ناپذیری بخورد. این پیروزی، آغاز از بین رفتن رژیم غاصب صهیونیستی را رقم زد. این را تنها ما نمی‌گوییم. این را در تحلیل‌ها و بررسی‌های خود اسرائیلی‌ها شاهد هستیم.

طفیلی ادامه داد: اهمیت این شکست در ذهن صهیونیست‌ها اگر بیشتر از ما نباشد، حتماً کمتر نیست. این حقیقت به طور مشخص تجلی می‌کند. آثار این شکست و ذلت تا امروز مخصوصاً با ورود محور مقاومت به جبهه‌های بزرگ تر در سال‌های اخیر تداوم دارد و بلکه روز به روز در حال افزایش است. بنابراین این پیروزی نشان داد که مسئله نابودی اسرائیل، یک شعار نیست. اگر کسی در قابلیت رخ دادن این شعار شک داشت، پس از این پیروزی، شکی برایش باقی نماند.

وی افزود: دشمنان پس از جنگ ۳۳ روزه برای پیاده کردن نقشه خاورمیانه بزرگ، تکفیری‌ها را جمع کردند. بدون هیچ محدودیت و تحت عناوین مختلف، کمک‌ها و پشتیبانی‌های کلان سیاسی و نظامی به تکفیری‌ها رسانده شد. همه می‌دانند که سعی کرده‌اند آن را جنگ مذهبی جلوه بدهند.

معاون تبلیغات دفتر حزب الله لبنان گفت: در چنین جنگی که به مراتب سخت‌تر، پیچیده‌تر و خطرناک‌تر بود، بار دیگر شاهد پیروزی هستیم. آنچه باعث شد که محور مقاومت پیروز شود، همین باور و استقامت ملت‌هاست. شاهدیم که نه تنها در این محور شکست نخورد، بلکه روز به روز شاهدیم که در حال توسعه است.

طفیلی با اشاره به اظهارات سید حسن نصرالله که گفته بود دوران شکست‌ها به اتمام رسیده و دوران پیروزی‌ها فرا رسیده گفت: اگر از این پیشرفت‌ها و پیروزی‌ها ریشه‌یابی کنیم، قطعاً به نقطه عطف تاریخ معاصر یعنی پیروزی انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام راحل می‌رسیم.

وی افزود: بر کسی پوشیده نیست که این اتفاق مبارک، منشأ همه تغییرات و موفقیت‌های امروز است. انفجار نور بصیرت و استقامت باعث شد که دل بسیاری از ملت‌ها مجذوب کشور ایران شود. به تدریج بسیاری از جوانان این ملت‌ها به رهبری انقلاب اسلامی باور پیدا کردند که در رأس آن ها جوانان حزب‌الله لبنان حضور دارند.

طفیلی تصریح کرد: پیروزی حزب‌الله در جنگ ۳۳ روزه نتیجه پیروی جوانان از این صحبت امام (ره) بود که فرمودند «اسرائیل باید از صفحه روزگار محو شود». تبعیت از یک فرمایش امام (ره) این پیامدها را به دنبال داشته؛ بنابراین تبعیت از کل راه و فرمایشات امام (ره) چه نتایجی به دنبال خواهد داشت؟

معاون تبلیغات دفتر حزب الله لبنان افزود: پس از رحلت حضرت امام (ره) تبعیت از حضرت آیت‌الله خامنه‌ای باعث شد که ملت‌ها از جمله حزب‌الله لبنان به خودباوری برسند. تأکید معظم‌له بر قدرت ملت‌ها برای دفع ظلم و ستم و رسیدن به آرمان‌ها بر کسی پوشیده نیست. شما ملت ایران همواره الگوی تمامی ملت‌ها و مستضعفان بوده‌اید. حتی بسیاری از دشمنان به بزرگواری این ملت اذعان داشتند.

منبع : پایداری ملی


خبر های مشابه جنگ ۳۳ روزه نشان داد که نابودی اسرائیل شعار نیست

خبر مشابه وجود ندارد

آخرین اخبار و مقالات