نیکی هیلی: تحریم های آمریکا ارتباطی به برجام ندارد!

نیکی هیلی: تحریم های آمریکا ارتباطی به برجام ندارد!
بازدید 94 زمان 2017/08/17 کد خبر 9741

پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی،  به نقل از رویترز، «نیکی هیلی» سفیر آمریکا در سازمان ملل متحد روز …


پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی،  به نقل از رویترز، «نیکی هیلی» سفیر آمریکا در سازمان ملل متحد روز سه شنبه مدعی شد که تهران باید برای «آزمایش موشکی، حمایت از تروریسم، بی اعتنایی به موازین حقوق بشر و نقض قطعنامه های شورای امنیت» پاسخگو باشد!

طرح مجدد این ادعاهای پوچ و واهی آمریکا علیه تهران از زبان نماینده آن در سازمان ملل، واکنشی بود به سخنرانی روز سه شنبه «حسن روحانی» رئیس جمهوری ایران در صحن علنی مجلس شورای اسلامی.

حسن روحانی در این سخنرانی تأکید کرد: «دولتمردان جدید آمریکا باید بدانند تجربه شکست‌خورده تحریم و تهدید دولت‌های گذشته‌شان را در نهایت به پای میز مذاکره کشاند. اگر مایل باشند به آن تجربه‌ها بازگردند، یقیناً ایران در مدت زمان کوتاه، نه در مقیاس هفته و ماه، بلکه در مقیاس ساعت و روز به شرایطی بسیار پیشرفته‌تر از زمان شروع مذاکرات بازخواهد گشت».

نیکی هیلی در ادامه خط و نشان کشیدن توخالی مقامات آمریکا مدعی شد که «ایران نمی تواند با استفاده از توافق هسته ای، جهان را گروگان بگیرد. این توافق هسته ای نباید آنقدر بزرگ و برجسته شود که نتوان در آن قصور کرد».

وی در ادامه ادعا کرد که «تحریمهای جدید آمریکا علیه ایران ارتباطی با توافق هسته ای (برجام) ندارد!»

منبع : پایداری ملی


خبر های مشابه نیکی هیلی: تحریم های آمریکا ارتباطی به برجام ندارد!

خبر مشابه وجود ندارد

آخرین اخبار و مقالات