فرهنگسازی و تبلیغ در زمینه پدافند غیر عامل مورد توجه بیشتر قرار گیرد

فرهنگسازی و تبلیغ در زمینه پدافند غیر عامل مورد توجه بیشتر قرار گیرد
بازدید 106 زمان 2017/08/20 کد خبر 9821

پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، عبدالمحمد زاهدی، استاندار کردستان دیروز (۲۸مرداد) در جلسه هم‌اندیشی اعضای پدافند غیرعامل کارگروه‌های …


پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، عبدالمحمد زاهدی، استاندار کردستان دیروز (۲۸مرداد) در جلسه هم‌اندیشی اعضای پدافند غیرعامل کارگروه‌های تخصصی، قرارگاههای زیستی و سایبری و رابطین دستگاه‌های اجرایی استان که در سالن شهدای دولت برگزار شد، گفت: فرهنگ سازی و تبلیغ در زمینه پدافند غیر عامل در جامعه باید بیشتر از گذشته مورد توجه قرار گیردزیرا نیاز امروز جامعه بشری است.

 وی افزود: موضوع پدافند غیر عامل برای اغلب مردم مبحث ناشناخته ای است بنابراین ضروری که اقشار مختلف مردم در این زمینه آشنایی لازم را داشته باشند.

این مقام مسئول اظهار داشت: تهدیدات از آغاز خلقت بوده و تا ابد نیز وجود دارد بنابراین این تهدیدات هم در حوزه های مختلف از جمله عمدی و غیر عمدی رخ می دهد.

 وی افزود: تهدیدات عمدی از طرف دشمنان عملیاتی و طراحی می‌شود و تهدیدات غیرعمدی هم در اثر عدم رعایت استانداردها، عدم رعایت قوانین و مقررات در جامعه انجام می‌شود.

زاهدی اذعان کرد: هیچ کسی نمی تواند ادعا کند مشمول پدافند غیر عامل نمی شود و مشکلی برای او رخ نمیدهد بنابراین همه باید از قوانین و مقررات پدافند غیرعامل آگاهی داشته باشیم.

وی افزود: بحث پدافند غیر عامل باید به عنوان موضوع اساسی بیشتر در جامعه مطرح شود هرچند در سالهای گذشته فعالیت های در این راستا انجام شده است.

استاندار کردستان در پایان خاطرنشان کرد: همه سازمان‌های وابسته به نظام، نهادها و نیروهای

منبع : پایداری ملی


خبر های مشابه فرهنگسازی و تبلیغ در زمینه پدافند غیر عامل مورد توجه بیشتر قرار گیرد

خبر مشابه وجود ندارد

آخرین اخبار و مقالات