دومین مظنون بازداشتی حوادث اسپانیا آزاد شد

دومین مظنون بازداشتی حوادث اسپانیا آزاد شد
بازدید 472 زمان 2017/08/25 کد خبر 9935

دومین نفر از چهار مظنون بازداشتی حوادث تروریستی اسپانیا به دلیل نبود ادله کافی به صورت مشروط آزاد شد. به گزارش ایرنا به نقل از …


دومین نفر از چهار مظنون بازداشتی حوادث تروریستی اسپانیا به دلیل نبود ادله کافی به صورت مشروط آزاد شد.

به گزارش ایرنا به نقل از خبرگزاری رویترز، یک دادگاه عالی در اسپانیا امروز حکم آزادی مشروط دومین نفر از چهار مظنون بازداشتی حوادث تروریستی هفته گذشته در این کشور را صادر کرد.
 

صلاح الکبیر که صاحب یک کافی نت در شهر ریپول بوده، به دلیل نبود شواهد کافی آزاد شده اما باید هر هفته خود را به دادگاه معرفی کند.
 

شهر ریپول در شمال شرق اسپانیا جایی است که بیشتر ۱۲ عضو گروهی که مسئول حملات تروریستی هفته گذشته بود، ساکن آن بوده اند.
 

محمد اعلا یکی دیگر از افراد بازداشتی چند روز پیش به صورت مشروط آزاد شد؛ اما دو مظنون دیگر همچنان در بازداشت به سر می برند.
 

به گزارش ایرنا، منطقه کاتالونیای اسپانیا پنجشنبه هفته پیش شاهد چندین حمله تروریستی خونین بود که به کشته شدن ۱۵ تن و مجروح شدن بیش از ۱۰۰ نفر دیگر انجامید.
 

در یکی از این حوادث، یک خودرو ون وارد جمعیت عابران در مرکز شهر بارسلون شد و پس از آن در حمله ای دیگر، مأموران پلیس در یک پست ایست و بازرسی هدف قرار گرفتند.
 

همچنین یک روز پیش ازحادثه بارسلون، یک خانه در شهر «آلکانار» منفجر شد که به حملات تروریستی مرتبط بود و یک کشته و ۷ زخمی بر جای گذاشت.
 

بامداد جمعه نیز یک گروه دیگر از مردم در شهر کامبریلس در یکصد کیلومتری جنوب بارسلون با یک خودرو مورد حمله قرار گرفتند که ۶ مصدوم برجای گذاشت.
 

پلیس ۵ تروریست مرتبط با این حمله را به ضرب گلوله از پای در آورد.
 

منبع : تابناک


خبر های مشابه دومین مظنون بازداشتی حوادث اسپانیا آزاد شد

خبر مشابه وجود ندارد

آخرین اخبار و مقالات